Hotel Garni Zur Post StarStarStar

Příjezd: 12:00 - 20:00
Odjezd: 07:00 - 11:30

Surrounded by vineyards, Hotel Garni zur Post is located in the centre of the wine-growing town of Gumpoldskirchen. Free WiFi and free private parking are available.

Rooms come with a TV, radio, and bathroom with a bath or shower. A rich breakfast buffet is available every morning.

Many traditional wine taverns (Heurigen) are in the vicinity of the Hotel Garni zur Post

Mödling and Baden are 5 km away, and the SCS Shopping Centre is 10 km away. Vienna is 25 km from the property, and Vienna Airport is 30 km away.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:48.0445704,16.2791617

Wiener Straße 33, 2352 Gumpoldskirchen

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Volné pokoje se Vám nezobrazí dokud nezadáte datum vašeho pobytu

Vybavení a služby

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    12:00 - 20:00
    odjezd (check-out):    07:00 - 11:30

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 1 dne před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte později, bude vám účtováno 90 procent z ceny celé rezervace. Pokud do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši.

DPH a městské/turistické poplatky

DPH ve výši 13 % je v ceně. Městská daň ve výši 1,60 € na osobu za noc není v ceně.

Platební podmínky

Neplatí se žádná záloha.

Děti a možnost přistýlky

Děti jsou v hotelu vítány. Za dětské postýlky pro všechny děti do 3 let se neplatí. Za přistýlky pro všechny děti do 6 let se neplatí. Za přistýlky pro všechny děti od 6 do 11 let se platí 15 EUR na osobu a noc. Za přistýlky pro všechny děti od 12 do 18 let se platí 30 EUR na osobu a noc. Za přistýlky pro všechny dospělé se platí 30 EUR na osobu a noc. Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 12 let se platí 15 EUR na osobu a noc. Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 1. Maximální počet přistýlek na pokoji je 1.

Domácí mazlíčci (zvířata)

Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Právě teď
    So 20.01
    Weather Icon: Snow Showers
    1° C
    So 20.01
    Weather Icon: Rain And Snow
    Ne 21.01
    Weather Icon: Rain And Snow
    -1° C
    Východ slunce 07:36Západ slunce 16:36
    Visibility 25.91 km
    Humidity 79 %
    Pressure 33389.81 hPa
    Wind 6.44 km/h
    Informace o počasí jsou převzaty z města Vídeň, které je vzdáleno 18.1 km od Gumpoldskirchenu.