Hotel Krug StarStarStar

Příjezd: 07:00
Odjezd: 12:00

Hotel Krug enjoys a central location in Gumpoldskirchen, 7 km from Baden and 20 km from Vienna. It offers soundproofed rooms with free Wi-Fi and garden views. You can relax in the inner courtyard equipped with tables and chairs.

All rooms feature a seating area and an LCD TV with cable channels. The private bathroom comes with a shower and free toiletries.

Breakfast is served every morning free of charge. You can find shops and restaurants in the area, within walking distance.

The Römertherme thermal bath in Baden is 7 km from Krug Hotel. The Semmering-Hirschenkogel Ski Area can be reached within a 45-minute drive.

The Richard Hof Golf Course is 2 km from the hotel, while the 18-hole Golf Course Fontana in Oberwaltersdorf is 12 km away. You can reach the 36-hole Golf Himberg within a 30-minute drive.

Ski storage and free private parking is available on site.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:48.0435779698,16.2780254334

Schulgasse 1, 2352 Gumpoldskirchen

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
od 65 EUR
více informací

Vybavení pokoje

Fén, Kabelové programy, Koberec, Koupelna, Posezení, Psací stůl, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, TV s plochou obrazovkou, Výhled do zahrady, Zvuková izolace

Vybavení a služby

• Cyklistika
  • Domácí zvířata povolena
  • Internet
  • Lyžárna
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje
  • Parkování zdarma
  • Parkoviště
  • Pěší turistika
  • Pronájem kol
  • Prostor pro kuřáky
  • Topení
  • Trezor
  • Wi-Fi
  • Wi-Fi zdarma
  • Zahrada
  • Zvuková izolace

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    od 07:00
odjezd (check-out):    do 12:00

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 30 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte později, bude vám účtováno 70 procent z ceny celé rezervace. Pokud do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši.

DPH a městské/turistické poplatky

DPH ve výši 13 % je v ceně. Městská daň ve výši 1,60 € na osobu za pobyt je v ceně.

Platební podmínky

Neplatí se žádná záloha.

Děti a možnost přistýlky

Děti jsou v hotelu vítány. Za dětské postýlky pro maximálně 2 děti od 0 do 3 let se neplatí. Za přistýlky pro maximálně 2 starší děti nebo dospělé se platí 15 EUR na osobu a noc. Maximální počet dětských postýlek na pokoji je 2. Maximální počet přistýlek na pokoji je 2.

Domácí mazlíčci (zvířata)

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Právě teď
St 17.10
Weather Icon: jasno
13° C
St 17.10
Weather Icon: převážně zataženo
20° C
10° C
Čt 18.10
Weather Icon: částečně zataženo
19° C
10° C
Východ slunce 07:18Západ slunce 01:00
Visibility 25.91 km
Humidity 72 %
Pressure 33660.72 hPa
Wind 6.44 km/h
Informace o počasí jsou převzaty z města Vídeň, které je vzdáleno 18.1 km od Gumpoldskirchenu.