Hotely v Gumpoldskirchenu

Pokud hledáte ubytování v Gumpoldskirchenu a vyberete si jeden z mnoha hotelů v Gumpoldskirchenu, tak můžete očekávat velké množství služeb, mezi které patří většinou kompletní stravovací servis nebo recepce se směnárnou. Hotely v Gumpoldskirchenu vyšší kategorie nabídnou i pokojovou službu, lázeňské, kosmetické a relaxační služby nebo konferenční prostory.
Řadit dle:

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1

1. Gasthof Keller StarStarStar

Foto: Gasthof Keller

In a quiet location on the outskirts of Gumpoldskirchen, 8 km from Baden, Gasthof Keller features a restaurant serving classic Austrian cuisine and seasonal specialities.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby56 - 76 EUR za noc
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby0 - 0 EUR za noc

2. Hotel Garni Zur Post StarStarStar

Foto: Hotel Garni Zur Post

Surrounded by vineyards, Hotel Garni zur Post is located in the centre of the wine-growing town of Gumpoldskirchen. Free WiFi and free private parking are available. Rooms come with a TV, radio, and bathroom with a bath or shower.

3. Hotel Landhaus Moserhof StarStarStarStar

Foto: Hotel Landhaus Moserhof

Designový Hotel Landhaus Moserhof se nachází v historickém centru města Gumpoldskirchen a nabízí elegantně zařízené pokoje s klimatizací a kabelovou TV s plochou obrazovkou i vlastní wellness centrum.

Malý dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby130 - 179 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby130 - 179 EUR za noc