Penziony v Gumpoldskirchenu

Ubytování v Gumpoldskirchenu v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Gumpoldskirchenu. Většina penzionů v Gumpoldskirchenu se od hotelů v Gumpoldskirchenu liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Gumpoldskirchenu.
Řadit dle:

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1

1. Gästehaus Hofer

Foto: Gästehaus Hofer

Gastehaus Hofer is situated in famous wine town of Gumpoldskirchen, 5 km from Baden and 20 km from Vienna. The property offers its own winery and wine tavern, and wine tastings with the owner's self-produce wines are offered upon request.

2. Pension Haus Böhm

Foto: Pension Haus Böhm

Tento hotel situovaný v Gumpoldskirchen stojí 200 metrů od tzv. Heuriger, vinárny typické pro tento region a nabízí plně vybavenou sluneční terasu s výhledem do zahrady. Pension Haus Böhm má moderní interiér a bezplatné Wi-Fi.

Dvoulůžkový pokoj typu Standard s manželskou postelí (1 dospělý)
osoba50 - 50 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj typu Standard (2 dospělí)
osoby71 - 71 EUR za noc

3. Freigut Thallern

Foto: Freigut Thallern

Set in a 12th-century building, Freigut Thallern is a traditional vineyard property in the Thermenregion wine area, featuring stylishly decorated rooms, as well as its own wine shop and a restaurant with a courtyard terrace.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby87 - 140 EUR za noc

Humidity 72 %
Pressure 33660.72 hPa
Wind 6.44 km/h
Informace o počasí jsou převzaty z města Vídeň, které je vzdáleno 18.1 km od Gumpoldskirchenu.